Zobacz na mapie
IV kwartał 2026
od 11 800 zł/m²
od 26 do 176 m²
od 1 do 5
garaż
Termin realizacji
IV kwartał 2026Ceny
od 11 800 zł/m²Metraże
od 26 do 176 m²Liczba pokoi
od 1 do 5Miejsca postojowe
garaż1 pokój
od 460 473 zł
2 pokoje
od 545 167 zł
3 pokoje
od 805 161 zł
4 pokoje
od 1 033 438 zł
5 pokoi
od 1 707 696 zł
| MieszkanieII-A001 | 59,04 m² | 12 961,42 zł/m² | 1/6 | 2 | 765 242 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A001 |
| MieszkanieII-A002 | 42,68 m² | 15 271,18 zł/m² | 1/6 | 2 | 651 774 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A002 |
| MieszkanieII-A003 | 41,34 m² | 14 846,98 zł/m² | 1/6 | 2 | 613 774 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A003 |
| MieszkanieII-A004 | 43,50 m² | 14 793,95 zł/m² | 1/6 | 2 | 643 537 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A004 |
| MieszkanieII-A005 | 40,24 m² | 15 218,17 zł/m² | 1/6 | 2 | 612 379 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A005 |
| MieszkanieII-A006 | 40,24 m² | 14 761,61 zł/m² | 1/6 | 2 | 594 007 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A006 |
| MieszkanieII-A007 | 40,22 m² | 15 218,18 zł/m² | 1/6 | 2 | 612 075 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A007 |
| MieszkanieII-A008 | 40,22 m² | 15 218,18 zł/m² | 1/6 | 2 | 612 075 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A008 |
| MieszkanieII-A009 | 81,37 m² | 14 528,84 zł/m² | 1/6 | 4 | 1 182 212 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A009 |
| MieszkanieII-A010 | 70,82 m² | 12 938,10 zł/m² | 1/6 | 3 | 916 276 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II-A010 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie