Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Mysiadło – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Wyjątkowy dom z duszą - idealny dla rodziny, która marzy o przestrzeni, komforcie i spokojnym życiu blisko warszawskiej infrastruktury. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Do wynajęcia segment środkowy , przy ul. Wiejskiej, na pograniczu Mysiadła i Józefosławia. W cenie dwa zewnętrzne prywatne miejsca parkingowe, bezpośrednio przed segmentem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł190 m² 12 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mysiadło. Klasyczna architektura z nowoczesnym akcentem segment wykończony z najwyższej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona przy kameralnej uliczce, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł321,80 m² 7 458,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i gotowość do zamieszkania od zaraz? Ta nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalnego wnętrza, wysokiej jakości wykończenia oraz dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 660 000 zł158,50 m² 10 473,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Piękny dom, z dogodnym połączeniem Z centrum warszawy! Mysiadło to idealne miejsce dla rodziny- bardzo blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł186 m² 13 440,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mysiadło | pow. Piaseczyński Segment narożny 190 m | 7 pokoi | duży ogród | garaż | osiedle zamknięte Cena: 2 500 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, narożny segment o powierzchni 190 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł92 m² 10 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Prezentujemy narożny segment o powierzchni użytkowej 82 m i 10 m2 poddasza , położony na działce 222 m w cichej i urokliwej części Mysiadła, przy ul. Polnej. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

844 000 zł85,73 m² 9 844,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segmenty nowe osiedle- 2etap oddanie lato 2027, zamieszkaj za rok w wymażonym domu tuż przy granicy z Warszawą. 15 minut do skm Nowa Iwiczna, 200m autbus miejski do metra Ursynów, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +2 km

1 440 000 zł140 m² 10 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Na sprzedaż przestronny gotowy do zamieszkania po renowacji skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 140 m2, w spokojnej części Nowej Iwicznej, przy nieprzelotowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +2 km

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowoczesny dom pasywny na obrzeżach Warszawy - prywatna oaza, wysoka technologia, nadzwyczajne bezpieczeństwo i wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 220.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +2 km

1 450 000 zł136 m² 10 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% Prowizji od Kupującego. Środkowy zadbany segment o powierzchni całkowitej 136 mkw, posadowiony na 302 metrowej działce, w cichej, zielonej okolicy józefosławia/julianów. Dom z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +3 km

3 800 000 zł337 m² 11 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

W sprzedaży dostępny jest wolnostojący dom z 2015 roku, umieszczony w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280,8 m miejsce jest na przestronnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +3 km

Dom z garażem

Józefosław

1 590 000 zł124,60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Piaseczno ul. Konwalii, środkowy segment o pow. 124,6 mkw na działce 154 mkw, 3 sypialnie, 2 łazienki, garaż z kanałem samochodowym. Zamknięte mini-osiedle z miejscami do parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +3 km

1 420 000 zł107 m² 13 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 m²

6 pokojowy segment z widokiem na las 107 m Józefosław / Piaseczno Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6 pokojowy segment o powierzchni 107 m , położony w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mysiadło +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

2 999 999 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 400 mkw z ogrodem (działka ok. 1430 mkw) w cichej i spokojnej okolicy oddany do użytku w 2007 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 500 000 zł131 m² 11 450,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży segment narożny o powierzchni 117 m2 posadowiony na działce 330m2. Zestawienie powierzchni segmentu. Parter - salon 33,4 m2 ,kuchnia 21m2 ,łazienka 3,9 m2 ,przedpokój 4,6 m2 ,schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Mysiadło,mazowieckie

2 859 000 zł250 m² 11 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom W stylu dworkowym Z basenem W mysiadle Rezydencja w stylu dworkowym | Wysoki standard wykończenia | Klasyczny styl | Pięknie zagospodarowana działka | Basen | Dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 730 000 zł179 m² 9 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Kameralne osiedle nowoczesnych domów z dużymi przeszkleniami, garażem, ogrodem, w niedalekiej odległości od Lasu kabackiego, ulicy Puławskiej, na terenach z szybko rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 420 000 zł131 m² 10 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez pcc, bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera, stan deweloperski Zakończenie budowy - IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania - I kwartał 2026 130,84m2 + ogród 74m2 / działka 213m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* 150,24m2 + ogród 74m2 (południowo-wschodni)/ działka 223m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 420 000 zł131 m² 10 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 730 000 zł179 m² 9 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 420 000 zł131 m² 10 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez pcc, bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera, stan deweloperski Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026 130,84m2 + ogród 74m2 / działka 213m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* Na sprzedaż środkowy segment/ lokal mieszkalny w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

9 500 zł180 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom na wynajem Mysiadło, pod Warszawą | 180 m | Piękny ogród | Osiedle zamknięte Prezentujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 180 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Mysiadło,mazowieckie

2 100 000 zł174 m² 12 089,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni 173,71 m2 usytuowany na działce 800 m2 w Mysiadle. Lokalizacja: nieruchomość położona w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Mysiadło,mazowieckie

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

2 190 000 zł222 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:588 m²

Bez prowizji bez podatku pcc dom W stanie deweloperskim W ofercie nowoczesne osiedle willi miejskich na granicy Ursynowa i Piaseczna, blisko infrastruktury miejskiej - w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysiadło,mazowieckie

3 499 000 zł361 m² 9 692,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż | Duży, klimatyczny dom z basenem | Mysiadło, pow. piaseczyński Zamieszkaj w wyjątkowym domu o niepowtarzalnym charakterze! Stylowa bryła z hiszpańskim akcentem, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Mysiadło,mazowieckie

1 349 000 zł120 m² 11 200,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Sprzedaż | 1 349 000 zł | 120,44 m2 | segment skrajny | 4 pokoje | Wiejska | mysiadło/józefosław Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 120,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 390 000 zł131 m² 10 623,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez prowizji bez podatku pcc zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera W ofercie nowoczesne osiedle willi miejskich na granicy Ursynowa i Piaseczna, blisko infrastruktury miejskiej - w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy III kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* 150,24m2 + ogród 74m2 (południowo-wschodni)/ działka 223m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 730 000 zł179 m² 9 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

2 030 000 zł195 m² 10 410,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:269 m²

Mysiadło, na pograniczu z józefosławiem I ursynowem. Skrajny segment _6 pokoi, 3 łazienki, garaż, taras widokowy, ogródek do zagospdoarowania. 194,68m2 + taras 9,48m2 + ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 390 000 zł131 m² 10 623,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Bez pcc, zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji stan deweloperski Zakończenie budowy - III kwartał 2025, oddanie do użytkowania - I kwartał 2026 130,84m2 + ogród 74m2 / działka 213m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Mówimy W językach pl / ua / ru / oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Mysiadło,mazowieckie

1 389 000 zł120 m² 11 532,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Sprzedaż | 1 389 000 zł | 120,44 m2 | segment skrajny | 4 pokoje | Wiejska | mysiadło/józefosław Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 120,44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysiadło,mazowieckie

1 390 000 zł129 m² 10 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij